Ana Sayfa | Karasu  
Karasu Yazlık Daire
 
SATIŞTAKİ TÜM PROJELER
- Hanedan Elit Park
- Karasu'da Yazlık
- 1. Sınıf Sıfır Yazlık Daire
- Faal İnşaat Karasu Yazlık Konutları
- Havuzlu Yazlık Daire
- 1. Sınıf Lüks Yazlık Daire
- Dubleks, Bahçeli, Müstakil Yazlık Dai...
- Yazlık Daireler
- Karasu Yazlık Daire
- Karasu Satılık Daire
- Karasu Sahile Yakın Yazlık
- Karasu Satılık Yazlık Daire
- Satılık Daire
- Karasu'da Yazlık Konut
- Karasu satılık yazlık
- Karasu Sahilde Lüks Yazlık
- KUZULUK VADİ EVLERİ BAŞLIYOR...
- 1.Sınıf Müstakil Villa
- Çok Uygun Fiyatta Müstakil Dubleks

Proje Bilgileri

Bölgemizin en büyük yeni yapılan hastane ve sahil bölgesindeki projemizden sadece 1 adet dairemiz kalmıştır. Tüm inşaatlarımız 1. sınıf malzeme ve işçilikle, deprem yönetmeliklerine uygun, doğalgaz dönüşümüne uygun olarak imal edilmektedir.  Karasu’nun yazlık bölgesi olarak en fazla değerlenecek kısımda birikimlerinizi kazançlı bir yatırama çevirebilirsiniz.  

Daire Bilgileri

Bina Kat Sayısı  :

Dairenin Bulunduğu Kat  :

Daire Alanı  :

Oda Sayısı  :

Karasu, Marmara ve Karadeniz ikliminin görüldüğü, doğal ve tarihi güzellikleri ile Türkiye’nin nadide turizm merkezlerindendir.

Karadenizin İstanbul’a yakınlığı ile en gözde tatil beldesi olan Karasu da, yaz aylarında nüfusu 250.000 kişiyi bulmaktadır. Eğlence merkezleri, Lunapark, Tatil köyleri, Otelleri, Konaklama tesisleri ve tatil siteleri ile yeşilin maviyle buluştuğu Karasuda plaj ve eğlence seçeneklerinin dışında doğal güzellikleri de vardır. Bunlar Yenimahalle, Acarlar gölü, Küçük boğaz Gölü, Maden deresi ve herkesin ilgisini çeken şelalesiyle doğanın temiz havasında ve yeşilliğini yaşayabilirsiniz.

Karasu sahiliyle ve doğa güzellikleriyle gelişen bir ilçe olarak geleceğin en aydınlık bir ilçesidir. Karasuda satılık yazlık dairelerin özelliği birçok tatil yerinde aranılan özelliklere sahiptir. Yerli ve yabancı turistlerin, tatilini yaptığı çoğu imkânlara sahip her türlü ulaşım kolaylığına sahip dört mevsimin bir arada yaşandığı bir  ilçedir.
Karasuda satılık daireler Tatil sevenlerin sürekli ziyaret ettikleri, denizi, kumu, havası, doğal güzellikleri ile insanların aklında yer edinen bir yerdir.

Karasuda satılık yazlık konutlardan birine sahip olarak bütün bu etkinliklere katılabilir gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Karasu emlak ve gayrimenkul sektörü, Karasuda satılık daireleri, denizi,sahili ve doğa güzellikleriyle ilk tercihiniz olmalıdır.

Banka Kredi Hesabı:

 - Kuvet Türk

 - Bank Asya

Faal Mühendislik - İnşaat

Bizimle İrtibata Geçiniz.

0.264.718 30 03

 

66.000 TL

PROJEYE AİT DİĞER RESİMLER
 
 
Adres: Kabakoz Mah. Yunus Emre Cad. No: 2/B 54500 Karasu / SAKARYA - Telefon: 0 264 7183003 - Faks: 0 264 7183002 - E-posta: faal@faalinsaat.com
Ana Sayfa | Kurumsal | Aktif Satış | Projeler | Haberler | Karasu | İletişim
Tüm Hakları Saklıdır
..